MISCELLANEOUS / Musical Instruments / Electric guitar 6834612

nr 683 4612

ELECTRIC GUITAR

Kingston (Korea), wear, damages.

Kingston (Korea)

Condition: slitage, skador

300

SEK 250

Monday February 28 2011
at 19:21:29

25/2 15:40:49 1      Vinnande bud
26/2 21:22:54 2      200 kr